سبد خرید
1
حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

خرید ابنترنتی شال و روسری

خیلی راحت در منزل و با گوشی تلفن همراه تان می توانید شال و روسری مورد علاقه تان را اینترنتی سفارش بدهید. اگر اولین بار هست که کاشانه را می بینید، پیشنهاد می کنیم صفحه ما در اینستاگرام را فالو کنید. به این ترتیب همیشه از جدیدترین مدل شال و روسری و یا کدهای تخفیف مختلفی که روزانه در اینستاگرام کاشانه منتشر می کنیم مطلع می شوید.

علاوه بر سایت، پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت و ثبت سفارش از طریق شماره 09300549497 در تلگرام و واتساپ نیز امکان پذیر است. فروشگاه اینترنتی کاشانه دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و همچنین نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. برای هر شال و روسری مشخصات و کیفیت و ... به دقت و واضح در صفحه محصول درج می شود. همچنین از هر شال یا روسری چندین عکس تهیه می شود تا با رنگ، طرح و مهم تر از همه ایستایی آن روی سرتان آشنا شوید. کاشانه یک فروشگاه اینترنتی دیگر نیست! ما ادعا می کنیم بهترین فروشگاه تخصصی شال و روسری هستیم. کافیست یک بار امتحان مان کنید... کلیه سفارش ها به صورت روزانه بسته بندی و تحویل پست می شوند و کد رهگیری مرسوله در سایت پست در اختیار خریدار قرار می گیرد تا بتواند بسته را رهگیری کند.

فرصت را از دست ندهید!

شال و روسری

خرید کردن یکی از لذت بخش ترین کارها برای خانم هاست، ولی این روزها خانم ها چه شاغل و چه خانه دار به دلایل مختلف فرصت خرید کردن ندارند. اگر هم موقع خرید با عجله شال یا روسری انتخاب کنید آن چیزی که واقعا دلخواه تان باشد را پیدا نمی کنید. ما این مشکل را در زمینه شال و روسری برای تان حل کرده ایم. حالا می توانید در هر ساعت شبانه روز از هر جای ایران از فروشگاه کاشانه خرید کنید. مطمئن باشید تمام تلاش مان را می کنیم تا خاطره ای خوب برای تان بسازیم.