انتخاب یک کفش راحت و خنک که مناسب روزهای گرم تابستانی باشد کار سختی است؛ کفشی که سبک، نرم، راحت و خنک باشد و کفی آن همزمان با سبکی و نازکی، سلامت پا را نیز حفظ کند. برای اینکه بتوانید راحت تر کفش مناسب تابستان انتخاب کنید لازم است تا چند قانون را بدانید.

در تابستان چه کفشی بپوشیم

انتخاب جوراب علاوه بر کفشی که می پوشید به استایل تان هم مربوط است. ولی به طور کلی می توان گفت هر وقت که امکانش بود جوراب بدون ساق بپوشید تا پاهای تان کمتر گرم شود.

کفش پیاده روی و دویدن:

در تابستان چه کفشی بپوشیم

کفش اسنیکرز و اسپرت:

در تابستان چه کفشی بپوشیم

کفش کژوال و راحتی:

در تابستان چه کفشی بپوشیم

کفش صندل:

در تابستان چه کفشی بپوشیم

با انتخاب کفش مناسب تابستان از پاهای تان مراقبت کنید. یادتان باشد اینکه چه کفشی را به پا کنید به استایل تان مربوط است.

ادامه مطلب

کار ترکه! اصل اصل.

همین یک جمله کافی بود تا زحمت آن همه گشتن مان توی بازار به هدر برود. رو کردم به فروشنده و گفتم: آقا چرا گفتید؟ الان همسرم دیگه نمی خره. سعید برگشت توی اتاق پرو و لباس به دست آمد. گفت: خوشم اومد ازش ولی چون ترکه نمی خرم.

شهید سعید سامانلو

شهید سعید سامانلو

فروشنده یک آن از حرفش پشیمان شد. دست سعید را گرفت و گفت: شوخی کردم. تولید خودمونه منتهی بعضی از مشتری ها تا اسم ایران رو می شنون می رن. نمی خواستم بری.

رفت توی کوچه. کارگاه شان را که دید رضایت داد و گفت: اگه مطمئن نمی شدم نمی خریدم. جنس ایرانی چشه که می گید ترکه؟

شهید سعید سامانلو

شهید سعید سامانلو متولد سال ۱۳۶۰ در شهر قم می باشد. یکی از هزاران شیرمردی که با عنوان مدافعین حرم می شناسیمشان. شهید سامانلو سال ۹۴ در سوریه، نبل و الزهرا به قیض عظیم شهادت نائل شد. شهدا در حرف و عمل پای ایران عزیزمان ایستادند. من و شما برای حمایت از تولید و کالای ایرانی چه کرده ایم؟

ادامه مطلب

شال و روسری سال ۹۸

راحت ترین محصول برای خرید اینترنتی یک شال یا روسری زنانه می باشد. شما می توانید براحتی از بین مدل‌های موجود در یک فروشگاه اینترنتی شال یا روسری مورد علاقه تان را انتخاب کنید با ثبت سفارش آن را درب منزل تان دریافت کنید. به خصوص که در خرید اینترنتی کفش یا لباس کمی باید در انتخاب سایز مناسب دقت کرد ولی در مورد شال و روسری این دقت هم نیاز نیست. کافی است بدانید چه رنگ و طرحی به استایل جدیدتان می آید.

روسری کرپ حریر مجلسی کد 420

روسری کرپ حریر مجلسی کد ۴۲۰

جدیدترین شال و روسری سال ۹۸

این روزها شال و روسری های لمه دار مد است. در سوزندوزی، دوخت هر طرحی با نخ های لمه را لمه دوزی می گویند. لمه دوزی در بسیاری موارد می تواند جهت ایجاد سایه روشن ها و جلوه های ویژه بر روی طرح ها مورد استفاده قرار گیرد. نخ لمه از جمله نخ های فانتزی است که در عین زیبایی، قدرت پر رنگ نمودن طرح ها را نیز، دارا می باشد. معمولا شال و روسری های لمه دار دارای رشته هایی از لمه در طول پارچه می باشند. این لمه های براق زیبایی خاصی به شما می دهد.

روسری کرپ حریر مجلسی کد 417

روسری کرپ حریر مجلسی کد ۴۱۷

روسری های ریشه پرزی نخی با طرح های شلوغ هم که همیشه طرفداران خودش را دارد.

روسری نخی ریشه پرزی کد 447

روسری نخی ریشه پرزی کد ۴۴۷

 

روسری نخی ریشه پرزی کد 406

روسری نخی ریشه پرزی کد ۴۰۶

 

روسری نخی طرح جغد کد 385

روسری نخی طرح جغد کد ۳۸۵

 

روسری نخی کد ۳۵۲

 

روسری نخی کد 340

روسری نخی کد ۳۴۰

فروشگاه اینترنتی کاشانه همگام با جدیدترین شال و روسری مد سال ۹۸، انتخاب‌ های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین قیمت‌ها و طرح‌ها را داشته باشید. لطفا از بخش شال و روسری فروشگاه کاشانه دیدن فرمایید.

ادامه مطلب