ست مانتو آبی با یاسی

ست مانتو آبی و شال یاسی

ست آبی و یاسی

همانطور که می دانید رنگ یاسی از ترکیب بنفش و سفید ساخته می شود. این رنگ زیبا یکی از توناژهای رنگ بنفش است و به خوبی با آبی ست می شود. در این مطلب می خواهیم یک ست زیبا از مزون ماندانا با هنرمندی فاطمه احمدی را بررسی کنیم. در این استایل جذاب رنگ اصلی آبی با یاسی که یک رنگ فرعی است ترکیب شده است. پیشنهاد می کنیم از سایر استایل های شیک این مزون هم دیدن فرمایید. با ما همراه باشید تا این استایل زیبا را بررسی کنیم.

 

 

مانتو آبی و شال یاسی

مانتو آبی و شال یاسی

ترکیب رنگ آبی و یاسی

یکی از زیباترین ترکیب رنگ ها برای مانتو آبی ست کردن آن با طیف یاسی است. به خصوص این مانتو آبی با آستین های چین دار و پفی اش که خیلی جالب طراحی شده! استفاده از رنگ یاسی برای شال و کیف ترکیبی آرام و در عین حال جذاب را القا می کند. همانطور که می بینید در این استایل زیبا شلوار سفید کمک می کند تمام حواس مان به مانتو آبی و کیف و شال یاسی معطوف شود.

نمونه رنگ های استایل آبی کاربنی و یاسی

ترکیب آبی و یاسی

این پالت زیبا از طیف رنگ های آبی کاربنی، یاسی و سفید ایجاد شده است.

پالت آبی و یاسی

همان طور که می بینید انتخاب دو رنگ آبی کاربنی و یاسی در کنار هم استایل دخترانه و خاص را بوجود آورده است. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang28 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

استایلی شیک از مزون ماندانا (فاطمه احمدی) با مانتو آبی

با کلیک روی دکمه فوق به بخش شال و روسری های یاسی کاشانه می روید. اگر برای تکمیل استایل تان به شال یا روسری یاسی نیاز دارید دیدن محصولات طیف یاسی کاشانه را از دست ندهید.

پیشنهاد مطالعه:   اصول ست کردن رنگ لباس | چگونه مانتو را ست کنیم | جدول ست رنگ
کلیدواژه : مانتو آبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.