ست مانتو بنفش و زرد

ست مانتو بنفش شال زرد

ترکیب بی نظیر مانتو بنفش و شال زرد

زرد و بنفش دو رنگ متضاد در چرخه رنگ هستند که ترکیب بی نظیری را خلق می کنند. قرار گرفتن رنگ زرد و بنفش در کنار یکدیگر موجب جلوه بیشتر هر کدام می شود. پس اگر تا به حال این ترکیب رنگ زیبا را امتحان نکرده اید حتما به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های همیشگی تان فاصله بگیرید و این پالت رنگ فوق العاده را امتحان کنید. بنفش نماد اصالت و ثروتمندی است. پوشیدن استایل بنفش این موضوع که شما دوست دارید مستقل باشید را به دیگران القا می کند. با وجود زیبایی و جلوه بی نظیر ترکیب بنفش و زرد باز هر کسی جسارت پوشیدن اش را ندارد. در این مطلب قصد داریم یک استایل بنفش زرد شیک از طراح هنرمند مرجان سلطانی را بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

مانتو بنفش و شال زرد

ست مانتو بنفش و زرد از مرجان سلطانی

ترکیب رنگ زرد و بنفش – بی نظیر و خاص

برای پوشیدن ترکیب مانتو بنفش در کنار شال زرد لحظه ای شک نکنید. این مانتو بلند اسپرت از حریر خنک یکی از کارهای زیبای کالکشن تابستانی مرجان سلطانی می باشد. بیلرسوت و شال پلیسه زرد انتخابی عالی برای همراهی این مانتو شیک و اسپرت است. البته شاید بهتر بود به جای این کفش یک صندل سفید پوشیده می شد. 

بررسی رنگ های استایل بنفش زرد

ست مانتو بنفش و زرد

این پالت زیبا از طیف رنگ های بنفش، زرد و سبز پاستیلی ایجاد شده است.

پالت رنگ بنفش زرد

همان طور که می بینید انتخاب دو رنگ زرد و بنفش در کنار هم استایل شیک و بی نظیری را خلق می کند. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang22 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

استایل مانتو بنفش و شال زرد از مرجان سلطانی
پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو طوسی و زرد
کلیدواژه : مانتو بنفش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.