ست مانتو زرد با شال آبی فانتزی

ست مانتو زرد با شال آبی

ست زرد و آبی

زرد و آبی دو رنگ اصلی هستند که در کنار یکدیگر ترکیبی شیک و قابل قبول را خلق می کنند. از جمله بایدهای ترکیب کردن رنگ ها در کنار یکدیگر این است که رنگ های گرم و سرد را در کنار یکدیگر قرار دهیم. در این استایل این اصل به درستی رعایت شده و به همین دلیل هم نتیجه فوق العاده است. قرار گرفتن رنگ گرم زرد و رنگ سرد آبی در کنار یکدیگر موجب جلوه بیشتر هر کدام می شود. پس اگر تا به حال ترکیب ست مانتو زرد و آبی را امتحان نکرده اید حتما به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های همیشگی تان فاصله بگیرید و این پالت رنگ فوق العاده را امتحان کنید. زرد نماد شادمانی و انرژی است. پوشیدن مانتو زرد باعث برانگیخته شدن حس خلاق بودن و اعتماد به نفس در دیگران نسبت به شما می شود و آنها را به برقراری ارتباط با شما تشویق می کند.

در حقیقت شما با پوشیدن مانتو زرد و ترکیب هماهنگ رنگ ها در استایل تان فراتر از هر تیپ دیگری در جمع ها می درخشید. در این مطلب قصد داریم یک استایل زرد آبی شیک از طراح هنرمند مژده اسماعیل زاده که با برند لوناشید فعالیت می کنند را بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

مانتو زرد و شال آبی 

ست مانتو زرد و آبی از برند لوناشید

ترکیب رنگ زرد و آبی

استفاده از این دو رنگ در کنار هم باعث می شود جزئیات استایل تان به زیبایی دیده شود. این ترکیب رنگ جسارت و اعتماد به نفس بالایی احتیاج دارد. چون ترکیب زرد و آبی جلوه خاص و جذابی به استایل تان می بخشد که نگاه ها را به شما خیره خواهد کرد.

البته بهتر است رنگ زرد با آبی پر یا به اصطلاح آبی کاربنی ترکیب شود. ترکیب آبی و زرد می تواند در یک استایل مجلسی هم استفاده شود. ولی لوناشید در این استایل با طراوت یک مانتو کوتاه زرد خوش رنگ را با شال دخترانه طرح چشم آبی زرد ست کرده است. شلوار جین و کفش لژدار سفید و کیف چرمی هماهنگ یک استایل دخترانه شیک را بوجود آورده است.

ترکیب رنگ آبی و زرد

ست مانتو زرد و آبی

این پالت زیبا از طیف رنگ های طلایی، نارنجی زرد و آبی و سفید ایجاد شده است.

پالت رنگ ست مانتو زرد و آبی

همان طور که می بینید انتخاب دو رنگ زرد و آبی در کنار هم استایل دخترانه شیکی را بوجود آورده است. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang27 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

مانتو کوتاه زرد و شال فانتزی دخترانه

با کلیک روی دکمه فوق به بخش شال و روسری های آبی کاشانه می روید. اگر برای تکمیل استایل تان به شال یا روسری آبی نیاز دارید دیدن محصولات طیف آبی کاشانه خالی ار لطف نخواهد بود.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو طوسی و زرد
کلیدواژه : مانتو زرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.