ست مانتو سرمه ای و فیروزه ای | مدل مانتو بلوچی دوزی جدید

مانتو بلوچی دوزی ست مانتو سرمه ای و فیروزه ای

ست اسپرت و شیک از مزون مانتو مد آکوت

آمیختن هنر سنتی بلوچی دوزی در این مانتو اسپرت نتیجه ای خاص و ویژه بوجود آورده است. خلق یک استایل خیره کننده با این مانتو شیک و دوست داشتنی کار چندان سختی نیست. از طرفی سرمه ای رنگی همه کاره است و علاوه بر استفاده روزانه برای مجالس رسمی هم مناسب است. پس هر بانویی باید حداقل یک مانتو سرمه ای در کمد لباس اش داشته باشد.

 

مانتو سرمه ای و فیروزه ای

ست مانتو سرمه ای و شال فیروزه ای

ترکیب رنگ سرمه ای و فیروزه ای

مزون مدآکوت یک استایل فوق العاده زیبا با این مانتو خلق کرده است. واضح است که این مانتو جلوباز اسپرت با یک شال فیروزه ای و یک شلوار جین بی نظیر می شود. یک ترکیب رنگ بی نظیر و چشم نواز که اصالت ایرانی اش را حفظ کرده است و در عین حال کاملا بروز است.

مانتو بلوچی دوزی مزون مدآکوت

مدل مانتو بلوچی دوزی شده سرمه ای

در قسمت جلو مانتو و یقه و سر آستین ها از سوزن دوزی بلوچ استفاده شده است. این روزها طرفداران این سبک مانتوها روز به روز بیشتر می شود. استایل هایی که هنر مدرن و سنتی را در هم می آمیزد برای هر دختر ایرانی جذاب است. البته این نوع سوزن دوزی در قسمت های زیادی از ایران رایج است ولی بیشتر به عنوان سوزن دوزی بلوچی شناخته شده است.


این نوع دوخت پریوار یا پلیوار هم گفته می شود و در واقع نوعی گل دوزی روی پارچه است. عشایر بلوچ این هنر را برای تزئین حاشیه روسری به کاری می برند.

ست مانتو سرمه ای و شال فیروزه ای

این پالت زیبا از رنگ های فیروزه ای یا آبی تیفانی، آبی کم رنگ، سرمه ای و یاسی ایجاد شده است.

ست مانتو سرمه ای و فیروزه ای | مدل مانتو بلوچی دوزی جدید | فروشگاه اینترنتی کاشانه

رنگ فیروزه ای در عین اینکه بسیار پرجنب‌وجوش است اما آرامش‌بخش نیز می‌باشد. استفاده از آبی فیروزه ای و ترکیب آن با سرمه ای یک استایل بسیار شیک، تروتازه و زنده را خلق کرده که هر بیننده‌ای را می‌تواند به وجد آورد. همان طور که می بینید انتخاب این رنگ ها در کنار هم هارمونی زیبایی را خلق می کند. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang25 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو سرخابی و بنفش | استایل بهاری لیندا کیانی
کلیدواژه : مانتو سرمه ای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.