ست مانتو طوسی و زرد

استایل طوسی آزاده صمدی

مانتو طوسی شیک آزاده صمدی

رنگ طوسی یک رنگ همه کاره است و با همه رنگ ها ست می شود. از این روی به شما توصیه می کنیم همیشه یک مانتو طوسی شیک در کمد لباس تان داشته باشید. مانتو و پالتو طوسی برای ایجاد استایل های زمستانی هم فوق العاده است. در این مطلب می خواهیم به استایل طوسی ملایم ولی جذاب آزاده صمدی نگاهی بیاندازیم. پس با ما همراه باشید.

 

 

پالتو طوسی و شال طوسی!

پالتو طوسی زرد آزاده صمدی

ترکیب رنگ سایه های خاکستری

در واقع در این استایل از سایه های خاکستری در کنار هم استفاده شده است. رنگ خاکستری و مشکی باعث ایجاد عمق در این استایل زمستانی شده است. اگر خز زرد زیبای پالتو نبود باید به انتخاب شال طوسی ایراد می گرفتیم. ولی انتخاب رنگ زرد برای خز پالتو باعث می شود توجه همه در همان ابتدا به این قسمت جلب شود. همان طور که گفتیم طیف رنگ خاکستری برای استایل های زمستانی بسیار مناسب است. در تصویر زیر بوت و کیف دستی طوسی هماهنگ آزاده صمدی را مشاهده می کنید.

پالتو طوسی زرد

پیشنهاد می کنیم این ترکیب رنگ را در استایل های تان به کار ببرید. به خصوص که دو رنگ زرد و طوسی به عنوان رنگ سال 2021 هم انتخاب شده اند.

نمونه رنگ های استایل طوسی زرد آزاده صمدی

استایل طوسی و زرد

این پالت زیبا از طیف رنگ های خاکستری، طوسی و زرد ایجاد شده است. اگر به دنبال استفاده از ترکیب رنگ سال 2021 در استایل تان هستید ما به شما این پالت را پیشنهاد می کنیم. این ترکیب رنگ خیلی معروف است و علاوه بر لباس در دکوراسیون و معماری خانه های لوکس هم به کار می رود. فقط یادتان باشد با خاکستری به استایل تان عمق بدهید و با رنگ زرد برجستگی ها و یا اکسسوری هایی که می خواهید نشان بدهید متمایز کنید.

پالت رنگ طوسی و زرد

همان طور که می بینید انتخاب دو رنگ طوسی و زرد در کنار هم استایل ملایم و خاص را بوجود آورده است. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang29 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

پالتو طوسی زرد

با کلیک روی دکمه فوق به بخش شال و روسری های طوسی کاشانه می روید. اگر برای تکمیل استایل تان به شال یا روسری طوسی نیاز دارید دیدن محصولات طیف طوسی  کاشانه را از دست ندهید.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو قرمز و سفید | استایل شیک و پر انرژی نگار عابدی
کلیدواژه : مانتو طوسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.