ست مانتو طوسی و سرخابی

ست مانتو طوسی و سرخابی

استایل طوسی سرخابی از پیج استایل پرستو

طوسی یک رنگ همه فن حریف است که مناسب همه سن ها و سلیقه هاست.  این رنگ مانتو را می شود در هر موقعیتی استفاده کرد. در این مطلب قصد داریم در ادامه آموزش های قبلی در زمینه ست کردن مانتو استایل شیک و دخترانه طوسی سرخابی زیبا را از صفحه اینستاگرام about.parastoo بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

مانتو طوسی و شال سرخابی

ست طوسی سرخابی

ترکیب رنگ طوسی و سرخابی

در این استایل مانتو و شلوار از رنگ خنثی طوسی و مشکی استفاده شده به همین دلیل انتخاب شال و کفش سرخابی انتخاب به جا و ایدآلی ست که به جذابیت و طراوت بیشتر استایل کمک کرده است.

استایل دخترانه و شیک مانتو طوسی و شال و کفش سرخابی

طوسی در ترکیب رنگ سال ۱۴۰۰ قرار دارد، پس اگر به تیپ و استایل های متفاوت و راحت علاقه دارید بهتر است حداقل یک مانتو طوسی شیک در کمد لباس تان داشته باشید. با یک مانتو طوسی می توانید چندین استایل رنگارنگ و خاص خلق کنید. چون طوسی یک رنگ خنثی ست و با همه رنگ ها ست می شود.

نمونه رنگ های انتخابی برای پالت رنگ طوسی سرخابی

همان طور که می بینید انتخاب دو رنگ طوسی و سرخابی در کنار هم استایل جذاب و دخترانه را بوجود آورده است. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang35 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

پالت رنگ طوسی سرخابی

با کلیک روی دکمه فوق به بخش شال و روسری های با رنگ سرخابی کاشانه می روید. اگر برای تکمیل استایل تان به شال و روسری سرخابی نیاز دارید دیدن محصولات طیف سرخابی کاشانه را از دست ندهید. همچنین تصاویر ست های متنوع تر با مانتو طوسی را می توانید در مطلب با مانتو طوسی چی بپوشیم مشاهده کنید.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو آبی با یاسی
کلیدواژه : مانتو طوسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.