ست مانتو طوسی و صورتی

ست مانتو طوسی و صورتی مدل ایرانی سارسیا حیدری

استایل طوسی صورتی مدل معروف ایرانی سارسیا حیدری

یکی از ملایم ترین ترکیب رنگ ها در استایل قرار دادن طوسی و صورتی در کنار یکدیگر می باشد. در این مطلب می خواهیم به استایل طوسی دخترانه و شیک مدل پرطرفدار ایرانی سارسیا حیدری نگاهی بیاندازیم. پس با ما همراه باشید.

 

 

مانتو طوسی و شال صورتی

استایل طوسی صورتی سارسیا حیدری

ست مانتو طوسی صورتی

این استایل ساده و تابستونی رو میتونید برای تیپ روزمره تان استفاده کنید. روزایی که وقت انتخاب رنگ ندارید یک مانتو طوسی می تواند دست تان را باز بگذارد تا آیتم های دیگر استایل تان را راحت تر انتخاب کنید.
انتخاب یک مانتو جلو باز لش با رنگ روشن و دامن بلند انتخابی خوب برای روزهای گرم تابستونی خواهد بود. همچنین با یک شال صورتی و کیف بزرگ همرنگ می توانید استایل راحت روزمره تان را کامل کنید.

ست طوسی صورتی

با انتخاب ترکیب رنگ طوسی و زرد به عنوان رنگ سال 2021 استایل های طوسی خیلی پرطرفدارتر از قبل خواهد بود. این ترکیب برای دخترانی که می خواهند استایل ناز و دلبرانه داشته باشند انتخاب ایده آلی است.

انتخاب رنگ برای پالت استایل طوسی صورتی

همان طور که می بینید انتخاب دو رنگ طوسی و صورتی در کنار هم استایل ملایم و دلچسبی را بوجود آورده است. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang34 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

پالت رنگ طوسی صورتی

با کلیک روی دکمه فوق به بخش شال و روسری های صورتی کاشانه می روید. اگر برای تکمیل استایل تان به شال یا روسری صورتی نیاز دارید دیدن محصولات طیف صورتی کاشانه را از دست ندهید.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو زرد با شال آبی فانتزی
کلیدواژه : مانتو طوسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.