مانتو چهارخونه | با مانتو چهارخونه چی بپوشم؟

با مانتو چهارخونه چی بپوشم

این روزها استایل چهارخونه به ترندی پرطرفدار تبدیل شده است. حالا دیگر هر خانم شیک پوشی حداقل یک مانتو چهارخونه در کمدش دارد. اگر شما هم قصد دارید یک استایل شیک با مانتو چهارخونه تان بسازید با ما در این مطلب همراه باشید.

مانتوهای چهارخونه بیشتر اسپرت هستند. بنابر این توصیه می کنیم که با مانتو چهارخونه تان شال ساده تک رنگ ست کنید.

آرام جعفری با مانتو چهارخونه

آیا مانتو چهارخونه مناسب اندام من هست یا نه؟

پارچه های چهارخونه بیشتر در شومیز، مانتو، پالتو و شلوار کاربرد دارند. ما در این مقاله می خواهیم پالتو و مانتوهای چهاخونه را بررسی کنیم. در ابتدا بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که آیا مانتو چهارخونه مناسب اندام من هست یا نه؟

مانتوهای چهارخونه دو نوع هستند:

  • مانتو چهارخونه ریز
  • مانتو چهارخونه درشت

مانتو چهارخونه ریز مناسب اندام های درشت و خانم های چاق است. چهارخونه های درشت هم مناسب خانم های ریزنقش با اندام های لاغر است.

مانتو چهارخونه هانیه توسلی

مانتو چهارخونه با چی ست میشه؟

سوال دیگری که پیش می آید این است که چه شال و روسری با مانتو چهارخونه بپوشیم؟

به دلیل طرح دار بودن پارچه این مدل مانتو بهتر است از شال یا روسری ساده برای ست کردن استفاده کنید.

استایل شیک و جذاب مریم معصومی با مانتو چهارخونه

پالتو و مانتوهای چهارخونه بیشتر اسپرت هستند، بنابر این به شما توصیه می کنیم که مانتو چهارخونه تان را با شال تک رنگ ساده ست کنید. روسری نخی تک رنگ، شال پلیسه تک رنگ و یا شال طیفی و همچنین شال های نخی تک رنگ مناسب ترین گزینه ها برای ست کردن یک مانتو یا پالتو است.

استایل فوق العاده مه لقا باقری با مانتو چهارخونه زرد و شال طوسی

به خاطر حجیم بودن پارچه و مدل دوخت پالتوهای چهارخونه بهتر است از شال یا روسری های قواره کوچک استفاده کنید. اگر هم می خواهید از یک روسری تک رنگ قواره بزرگ استفاده کنید بهتر است جوری آن را سر کنید که کمتر روی شانه های تان بیافتد.

نوشین طباطبایی با یک استایل چهارخونه شیک

شال و روسری مناسب مانتو چهارخونه

نکته آخری که باید به آن اشاره کنیم انتخاب رنگ مناسب شال یا روسری برای مانتو یا پالتو چهارخونه تان است. بهترین ایده این است که از رنگ های به کار برده شده در پارچه چهارخونه مانتوتان الهام بگیرید.

استایل چهارخونه نوشین بختیاری

به استایل شیک و جذاب هانیه توسلی با مانتو چهارخونه نگاه کنید. یک شال هنرمندی طوسی و کیف چرم هماهنگ استایل به یادماندنی را خلق کرده است.

مانتو چهارخونه | با مانتو چهارخونه چی بپوشم؟ | فروشگاه اینترنتی کاشانه

امیدوارم به شما در خلق استایلی شیک با مانتو چهارخونه تان کمک کرده باشیم. اگر مطالب وبلاگ کاشانه را دنبال کرده باشید حتما قبلا مقاله شال شیک تر است یا روسری را مطالعه کرده اید. توصیه می کنیم اگر هنوز تردید دارید که باید شال بپوشید یا روسری نگاهی به آن مقاله بیاندازید. یادتان باشد رعایت اصول ست کردن رنگ لباس موجب می شود استایل تان دلنشین و جذاب از آب دربیاید.

در پایان اگر سوال یا نظری دارید خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.