مدل شال و روسری سال 98

شال و روسری سال 98

راحت ترین محصول برای خرید اینترنتی یک شال یا روسری زنانه می باشد. شما می توانید براحتی از بین مدل‌های موجود در یک فروشگاه اینترنتی شال یا روسری مورد علاقه تان را انتخاب کنید با ثبت سفارش آن را درب منزل تان دریافت کنید. به خصوص که در خرید اینترنتی کفش یا لباس کمی باید در انتخاب سایز مناسب دقت کرد ولی در مورد شال و روسری این دقت هم نیاز نیست. کافی است بدانید چه رنگ و طرحی به استایل جدیدتان می آید.

روسری کرپ حریر مجلسی کد 420
روسری کرپ حریر مجلسی کد 420

جدیدترین شال و روسری سال 98

این روزها شال و روسری های لمه دار مد است. در سوزندوزی، دوخت هر طرحی با نخ های لمه را لمه دوزی می گویند. لمه دوزی در بسیاری موارد می تواند جهت ایجاد سایه روشن ها و جلوه های ویژه بر روی طرح ها مورد استفاده قرار گیرد. نخ لمه از جمله نخ های فانتزی است که در عین زیبایی، قدرت پر رنگ نمودن طرح ها را نیز، دارا می باشد. معمولا شال و روسری های لمه دار دارای رشته هایی از لمه در طول پارچه می باشند. این لمه های براق زیبایی خاصی به شما می دهد.

روسری کرپ حریر مجلسی کد 417
روسری کرپ حریر مجلسی کد 417

روسری های ریشه پرزی نخی با طرح های شلوغ هم که همیشه طرفداران خودش را دارد.

روسری نخی ریشه پرزی کد 447
روسری نخی ریشه پرزی کد 447

 

روسری نخی ریشه پرزی کد 406
روسری نخی ریشه پرزی کد 406

 

روسری نخی طرح جغد کد 385
روسری نخی طرح جغد کد 385

 

مدل شال و روسری سال 98 | فروشگاه اینترنتی کاشانه
روسری نخی کد 352

 

روسری نخی کد 340
روسری نخی کد 340

فروشگاه اینترنتی کاشانه همگام با جدیدترین شال و روسری مد سال 98، انتخاب‌ های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین قیمت‌ها و طرح‌ها را داشته باشید. لطفا از بخش شال و روسری فروشگاه کاشانه دیدن فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.