شال و روسری زنانه

نمایش 1–20 از 602 نتیجه

معمولا هرچه قواره شال یا روسری بزرگتر باشد، بهتر و راحت تر است، مگر آنکه بزرگی زیاد برای فصل گرما مناسب نباشد. در صفحه خرید آنلاین روسری می توانید روسری ها را بر حسب قواره مشاهده فرمایید.

خرید آنلاین شال و روسری زنانه
خرید اینترنتی شال و روسری زنانه

برای راحتی کارتان شال یا روسری های تک رنگ دسته بندی جداگانه دارند. همچنین به راحتی می توانید در راهنمای انتخاب رنگ فقط شال و روسری های رنگ مورد نظرتان را فیلتر کنید.

شال تک رنگ ساده | روسری ساده تک رنگ

به همین ترتیب شال و روسری های طرح دار نیز دسته بندی جداگانه دارند. همچنین باز امکان فیلتر شال و روسری ها بر حسب پترن طرح و نقش شان در راهنمای انتخاب شال و روسری امکان پذیر می باشد.

شال طرح دار | روسری طرح دار

اگر هم به پارچه های لمه دار یا پلیسه علاقه مند هستید می توانید فقط این محصولات را مشاهده کنید:

شال لمه | روسری لمه | شال پلیسه | روسری پلیسه

همچنین از طریق راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری می توانید روسری ها را بر حسب جنس نخی، ابریشم و حریر مشاهده نمایید. شال یا روسری های نخی زیر مجموعه ی پارچه های پنبه ای محسوب می شوند که به راحتی قابل شستشو هستند ، کمتر سُر می خورند و بدلیل خنک بودن مناسب فصل های گرم سال هستند. روسری های حریر معمولا لطیف، خنک، سبک، نازک و لخت هستند و به دلیل نازکی که دارند معمولا در مجالس و مهمانی های خصوصی استفاده می شود. این نکته را باید مد نظر قرار داد که تنوع روسری های حریر در بازار بیشتر از شال حریر است. و قیمتش نسبت به نوع نخی که در آن بکار رفته محاسبه می شود و معمولا جزء روسری های گرانقیمت محسوب می شود.

روسری های ساتن از نوعی پارچه براق است كه سطح صاف و پشت ماتی دارند. و به نسبت روسری های ابریشمی ارزان قیمت تر هستند. روسری ابریشمی معمولا سبک ، مقاوم و لطیف اند به گونه ای که در هر چهار فصل می توان از آن استفاده کرد. این روسری ها معمولا دیرتر چروک می شوند و گران هستند.

اطلاعات بیشتر ...