حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

 

کاشانه ای برای همه خانواده های ایرانی

ما در فروشگاه اینترنتی کاشانه به شما دروغ نخواهیم گفت! چون دلیلی ندارد اعتبار کاشانه را برای فروختن لباس های یک تولیدی خرج کنیم. اگر فرضا لباس های یک تولیدی خاص به هر علتی کیفیت مطلوب را نداشته باشد آن تولیدی را کنار می گذاریم! تا شما را از دست ندهیم. تمامی عکس ها از خود محصولات و توسط همکاران ما در واحد تولید محتوا تهیه می شوند. ما هرگز در نوشتن توضیحات محصولات غلو نخواهیم کرد تا غش و فریب در معامله اتفاق نیافتد. برای ما مهم است که شما از محصولی که می خرید راضی باشید.

 

ما حکم دروغ و فریب در معاملات اینترنتی را می دانیم

 

پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند:

مَنْ غَشَّ اخاهُ الْمُسْلِمَ نَزَعَ اللَّهُ فیهِ بَرَکهَ رِزْقِهِ وَافْسَدَ عَلَیهِ مَعیشَتَهُ وَوَکلَهُ الی نَفْسِهِ.

هرکسی به مسلمانی خیانت کند خداوند برکت را از روزیش برمی دارد و زندگی اش را پریشان و فاسد می نماید و او را به خویش وامی گذارد.

 

امام موسی بن جعفر علیه‌السلام به نقل از پدرانش فرمودند:

مَلْعُونٌ‏ مَنْ‏ غَشَ‏ مُسْلِماً أَوْ غَرَّهُ أَوْ مَاکَرَهُ.

کسی که با مسلمانی تقلّب کند یا در معامله او را فریب دهد یا مکر و حیله کند، ملعون و از درگاه خدا و رحمت او دور است.

 

پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند:

الکذب ینقص الرّزق.

دروغ، روزی را کم می‌کند.

 

رسول گرامی اسلام می‌فرمایند:

بدان که راستگویی پر برکت و دروغگویی شوم است.

 

وظیفه اخلاقی ما ایجاب می کند به اطلاع مشتریان پاساژهای لاکچری برسانیم که بسیاری از اجناسی که بابت خریدشان میلیون ها تومان خرج کرده اید دست رنج همین تولیدی های ایرانی است که دارند با کاشانه همکاری می کنند. منتهی برای اینکه شما فقط لباس های مارک می پوشید مجبورند از راسته کیلویی های پایتخت بسته های پنج هزارتایی مارک برندهای معروف دنیای مد و لباس را خریداری کرده و روی لباس های شان بچسبانند! تا بلکم که مقبول حضرت عالی قرار گیرد. ای کاش لااقل این پول ها به جای جیب بوتیک داران به جیب تولیدی ها می رفت. خلاصه مارکی که بابتش این همه پول می پردازید برای فروشنده نهایتا پانصد تومان خرج برداشته!