حلقه روسری

هیچ محصولی یافت نشد.

حلقه روسری

خرید حلقه روسری
خرید حلقه روسری

حلقه روسری یکی از انواع فیکسرهای روسری می باشد که بیشتر در استایل های مجلسی به کار می رود. اگر چه استفاده از این اکسسوری شال و روسری بیشتر با روسری مرسوم است اما می توان از فیکسر حلقه برای بستن شال نیز استفاده کرد.

انواع حلقه روسری

حلقه روسری معمولا در مدل های شیک و لاکچری تولید و به بازار عرضه می شود اما انواع حلقه روسری ساده نیز در دسترس است. در میان حلقه روسری مجلسی انواع حلقه روسری نگین دار، حلقه روسری پاپیونی از سایر مدلها پرطرفدارتر است.

طرز بستن روسری با حلقه

البته می توان از فیکسر حلقه در مدل های مختلف بستن روسری و شال بهره برد اما معمولا از حلقه این طور استفاده می شود که: روسری را روی سر قرار داده و سپس دو گوشه آویزان زیر روسری را از درون حلقه عبور می دهیم. سپس حلقه را به سمت بالا می آوریم تا روسری کاملا فیکس شود.

خرید روسری

ما در فروشگاه تخصصی شال و روسری کاشانه بهترین و زیباترین حلقه روسری ها را برای شما گردآوری کرده ایم. قیمت مناسب و ارسال فوری از مزیت های خرید حلقه روسری از فروشگاه کاشانه می باشد. همه محصولات موجود در سایت در انبار مرکزی فروشگاه کاشانه موجود و آماده ارسال می باشند. پس با خیال راحت حلقه روسری را در سبد خریدتان قرار دهید.

اطلاعات بیشتر ...