اکسسوری شال و روسری

نمایش 1–20 از 57 نتیجه

اکسسوری شال و روسری زنانه

خرید انواع اکسسوری شال و روسری زنانه
خرید انواع اکسسوری شال و روسری زنانه

اکسسوری شال و روسری به شما کمک می کند تا ظاهر جدید و جذاب تری به شال و روسری تان بدهید. اکسسوری ها همچنین به فیکس ماندن شال و روسری روی سرتان کمک می کند. استفاده از انواع اکسسوری شال و روسری به خصوص در میان حجاب استایل های اینستاگرام و بلاگرها رواج زیادی دارد. چون رمز موفقیت در تولید محتوا همین جذابیت استایل شماست و این کار بدون استفاده از اکسسوری های متنوع امکان پذیر نیست.

انواع اکسسوری شال و روسری

اکسسوری های شال و روسری بسیار متنوع هستند و با کاربردهای گوناگونی تولید می شوند. با این وجود این ویژگی در میان همه آنها مشترک است که تنها در کنار شال یا روسری کاربرد دارند. یعنی استفاده از سوزن یا گیره روسری به تنهایی هیچ معنایی ندارد.

انواع اکسسوری شال و روسری خاص و زیبا
انواع اکسسوری شال و روسری خاص و زیبا

اکسسوری شال و روسری متناسب با سلیقه های گوناگون با تنوع زیادی در بازار موجود است. برای مثال برخی خانم ها به اکسسوری های مخفی که دیده نمی شوند علاقه دارند. در واقع این دسته از بانوان از اکسسوری هایی مانند گیره و سوزن روسری با هدف ثابت ایستادن و نامرتب نشدن شال و روسری شان استفاده می کنند. اما برخی دیگر به مدل های نگین دار و آویزدار علاقه دارند و تلاش می کنند با استفاده از اکسسوری های مختلف استایل جذاب تری خلق کنند.

خرید انواع گیره روسری کاشانه
خرید انواع گیره روسری کاشانه

گیره روسری: گیره روسری را می توان پرطرفدارترین اکسسوری شال و روسری نام برد. از آنجایی که این فیکسر روسری ابتدا در کشورهای حاشیه خلیج فارس استفاده می شده و سپس در میان زنان و دختران ایرانی رایج شده است به گیره روسری عربی یا لبنانی نیز مشهور است. گیره روسری در انواع مختلف ساده، فانتزی، مجلسی و … و از جنس فلزی یا پلاستیکی تولید می شوند. بدیهی است که گیره های فلزی و استیل ماندگاری و طول عمر بالاتری نسبت به انواع پلاستیکی دارند.

طلق روسری کاشانه
طلق روسری کاشانه

طلق روسری: طلق روسری را می توان محبوب ترین اکسسوری شال و روسری در میان بانوان محجبه ایرانی دانست. در واقع اگر شما از آن دست خانم هایی هستید که دلتان می خواهد لبه شال یا روسری تان در طول روز صاف و مرتب باقی بماند باید از طلق روسری استفاده کنید. طلق روسری در دو مدل بدون روکش و روکش دار تولید می شوند. نمونه های طلق روسری نمدی نیز در بازار موجود است که بیشتر برای فصل سرما مناسب است.

خرید حلقه روسری
خرید حلقه روسری

حلقه روسری: استفاده از حلقه روسری بیشتر در استایل های مجلسی مرسوم است. به همین دلیل حلقه روسری معمولا با نگین و طرح های مجلسی تولید می شود و نسبت به سایر اکسسوری ها گران قیمت تر است. البته بستن روسری با حلقه اینقدر راحت و شیک است که ارزش این هزینه کردن را دارد.

خرید انواع سوزن روسری کاشانه
خرید انواع سوزن روسری کاشانه

سوزن روسری: سوزن روسری نیز یکی از اکسسوری های شال و روسری است که البته نسبت به طلق و گیره رواج کمتری دارد. شاید علت این موضوع به خطرناک دانستن استفاده از سوزن برای مدل بستن حجاب بستگی داشته باشد که صد البته تصور غلطی است. سوزن روسری یا همان سوزن حجاب موجود در بازار با درپوش عرضه می شوند که می تواند تیزی سر سوزن را بپوشاند.

خرید اینترنتی اکسسوری شال و روسری

خرید اکسسوری شال و روسری
خرید اکسسوری شال و روسری

ما در فروشگاه تخصصی شال و روسری کاشانه تنوعی جذاب از انواع اکسسوری ها را برای تان فراهم کرده ایم. به این ترتیب می توانید در هنگام خرید شال یا روسری مدنظرتان اکسسوری ست مورد علاقه تان را نیز در سبد خرید قرار دهید. مزیت خرید اکسسوری شال و روسری به صورت اینترنتی این است که فروشگاه های اینترنتی تنوع بسیار خوبی دارند و شما می توانید به راحتی با مقایسه انواع مختلف فیکسر مورد نظرتان را پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر ...