حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

همه چیز درباره روسری حریرکرپ

کاور مطلب همه چیز درباره روسری های حریرکرپ

روسری های حریرکرپ رو می تونید تو استایل مهمونی های دوستانه تون به کار ببرین. این روسری ها با پترن های رنگارنگ و متنوع شون خیلی طرفدار دارند. در این مطلب خصوصیت های پارچه حریرکرپ، نحوه سر کردن، نگه داری و شستشوی مناسب تر اونها رو بررسی کردیم.

آشنایی با روسری حریر کرپ

حریرکرپ در عین لختی مثل پارچه های کرپ سطحش کمی زبره. این روسری ها نازک و سبک هستن. البته روسری حریرکرپ رنگ های ماتی دارند. برای همین نازکی شون باعث نمیشه موهاتون از زیرش پیدا باشه.

روسری حریرکرپ سرمه ای 799
روسری  سرمه ای ۷۹۹

در بافت پارچه های حریر از ابریشم طبیعی یا مصنوعی استفاده میشه. البته نوع و میزان این ابریشم متفاوت هست. ابریشم در واقع همان چیزیه که کمک می کنه پارچه این روسری لطیف و سبک باشه. جالبه بدونید میزان ابریشم استفاده شده در پارچه جنس و اسم پارچه رو تغییر میده: حریرکرپ، حریر کریشه، حریر ژرژت، حریر نخی

با چه استایلی روسری حریر کرپ استفاده کنم؟

لطافت و خنکی این روسری ها باعث میشه برای استایل های مهمونی دوستانه عالی باشن. چون هم ظاهر خیلی شیکی دارند و هم خنک و راحت هستند. خنکی این روسری برای فصل گرم کاربرد داره.

روسری حریرکرپ سفید 802
روسری کد ۸۰۲

نکته سرکردن روسری های حریر

اگر دوست دارین روسری تون مرتب و زیبا روی سرتون قرار بگیره. بهتره از فیکس کننده ها مثل گیره روسری استفاده کنید. اگر می خواین لبه روسری تون صاف بمونه از طلق روسری استفاده کنید. پیشنهاد می کنم مطلب همه چیز درباره طلق روسری رو بخونید.

 

شستشوی روسری حریرکرپ

به دلیل لطافتی که این روسری ها دارن بهتره با دست و آب دمای ۳۵ درجه بشورین. برای آبگیری هم سعی کنید از چلاندن استفاده نکنید. اتوکشی رو هم در دمای پایین و به صورت غیر مستقیم انجام بدین. به این صورت که پارچه ای نخی روی روسری پهن کنید. اینجوری غیرمستقیم روسری رو اتو کنید. خیالتون راحت روسری حریر کرپ بادوام و پوشیده است، کش نمیاد و آبرفت هم نداره.

روسری حریرکرپ زرشکی 800
روسری کد ۸۰۰

اگر روسری حریرکرپ تون از برند خاصیه حتما برچسب مراقبت همراهشه. در این صورت حتما اون رو با شرایط ذکر شده روی لیبل مراقبت نگه داری کنید. اینجوری همیشه مثل روز اول می مونه 🙂

تبادل هوای این مدل روسری ها بسیار عالیه. برای همین برای استایل مهمانی های دوستانه در تابستان ایده آل هستن.

 

 

 

کلیدواژه : حریرحریرکرپ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.