همه چیز درباره روسری حریرکرپ

کاور مطلب همه چیز درباره روسری های حریرکرپ

روسری حریرکرپ را می توانید در استایل مهمانی های دوستانه تان به کار ببرید. این روسری ها با پترن های رنگارنگ و متنوع شون خیلی طرفدار دارند. در این مطلب خصوصیت های پارچه حریرکرپ، نحوه سر کردن، نگه داری و شستشوی مناسب تر اونها رو بررسی کردیم.

ست ساق و روسری حریر گلبهی 755
ست ساق و روسری حریر گلبهی ۷۵۵

آشنایی با روسری کرپ حریر

روسری کرپ حریر در عین لختی مثل پارچه های کرپ سطحش کمی زبر است. این روسری ها نازک و سبک هستند. البته روسری حریرکرپ رنگ های ماتی دارند. برای همین نازکی شان باعث نمیشود موهای تان پیدا باشد.

روسری حریرکرپ سرمه ای 799
روسری  سرمه ای حریرکرپ

در بافت پارچه های حریر از ابریشم طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود. البته نوع و میزان این ابریشم متفاوت هست. ابریشم در واقع همان چیزی است که کمک می کند پارچه این روسری لطیف و سبک باشد. جالبه بدونید میزان ابریشم استفاده شده در پارچه جنس و اسم پارچه رو تغییر میدهد: حریرکرپ، حریر کریشه، حریر ژرژت، حریر نخی

 

با چه استایلی روسری حریر کرپ استفاده کنم؟

لطافت و خنکی این روسری ها باعث می شود برای استایل های مهمانی دوستانه عالی باشند. چون هم ظاهر خیلی شیکی دارند و هم خنک و راحت هستند. خنکی این روسری برای استایل فصل گرم کاربرد دارد.

 

روسری حریرکرپ سفید 802
روسری کد ۸۰۲

نکته سرکردن روسری های حریر

اگر دوست دارین روسری تون مرتب و زیبا روی سرتون قرار بگیرد. بهتر است از فیکس کننده ها مثل گیره روسری استفاده کنید. اگر می خواهید لبه روسری تان صاف بماند از طلق روسری استفاده کنید. پیشنهاد می کنم مطلبآموزش نحوه استفاده و درست کردن طلق روسری را بخوانید.

 

شستشوی روسری حریرکرپ

به دلیل لطافتی که این روسری ها دارند بهتر است با دست و آب دمای ۳۵ درجه بشورید. برای آبگیری هم سعی کنید از چلاندن استفاده نکنید. اتوکشی رو هم در دمای پایین و به صورت غیر مستقیم انجام بدهید. به این صورت که پارچه ای نخی روی روسری پهن کنید. اینجوری غیرمستقیم روسری رو اتو کنید. خیالتان راحت روسری حریر کرپ بادوام و پوشیده است، کش نمیاد و آبرفت هم ندارد.

روسری حریرکرپ زرشکی 800
روسری کد ۸۰۰

اگر روسری حریرکرپ تان از برند خاصی است حتما برچسب مراقبت همراهش هست. در این صورت حتما اون رو با شرایط ذکر شده روی لیبل مراقبت نگه داری کنید. اینجوری همیشه مثل روز اول می ماند 🙂

تبادل هوای این مدل روسری ها بسیار عالیست. برای همین برای استایل مهمانی های دوستانه در تابستان ایده آل هستن.

خرید روسری کرپ حریر

پیشنهاد مطالعه:   ۸ نکته برای نگهداری روسری مثل روز اول
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.