آموزش بستن روسری قواره کوچک

آموزش بستن روسری قواره کوچک

آموزش بستن روسری قواره کوچک

در این آموزش می خواهیم یک مدل شیک و زیبا بستن روسری قواره کوچک را با یکدیگر ببینیم. روسری استفاده شده توسط مدل فروشگاه کاشانه در این آموزش یک روسری ژاکارد قواره 95 هست. این کار از برند ترک والنتینا و بسیار باکیفیت است. رنگبندی کامل این روسری را می توانید در بخش روسری ژاکارد ببینید.

بستن روسری قواره کوچک

اگر می خواهید استایل تان را بی نظیر کنید و ضمن حفظ کامل حجاب تان زیبا و جذاب باشید از اکسسوری هایی مانند سوزن روسری لبنانی و یا گیره روسری عربی برای فیکس کردن روسری تان بهره ببرید. انواع سوزن و گیره روسری با طرح های ساده و فانتزی را می توانید از بخش اکسسوری های شال و روسری فروشگاه کاشانه تهیه کنید.

ویدیوی آموزش بستن روسری قواره کوچک

در این آموزش مدل فروشگاه کاشانه روسری ژاکارد سرمه ای قواره 95 را استفاده می کند. هر رنگ روسری که بخواهید در انبار فروشگاه کاشانه موجود است. بستن روسری با مدل های مختلف یکی از روش هایی است که می تواند چهره شما را زیباتر از همیشه نشان دهد. همچنین با این سبک بستن روسری می توانید حجابی مرتب و زیبا داشته باشید. پس حتما پیشنهاد می کنیم برای یادگیری مدل های مختلف زمان بگذارید.

اگر به این دست آموزش های ویدیویی علاقمند هستید پیشنهاد می کنیم سری به بخش آموزش بستن روسری فروشگاه کاشانه بزنید.

هر رنگ روسری که بخواهید در فروشگاه کاشانه موجود است. اگر با خرید آنلاین از سایت راحت نیستید می توانید سفارش تان را در واتساپ یا اینستاگرام ثبت کنید. خبر خوب اینکه در حال حاضر سفارش های بالای 150 هزار تومان رایکان ارسال می شوند. به عبارت دیگر هزینه ارسال برای سفارش بیش از یک عدد روسری رایگان است. فرصت را از دست ندهید.

مدل بستن روسری لبنانی یکی از سبک هایی است که می تواند چهره شما را زیباتر از همیشه نشان دهد و با این سبک بستن روسری می توانید حجابی مرتب و زیبا داشته باشید. پس حتما پیشنهاد می کنیم امتحان اش کنید.

اگر به این دست آموزش های ویدیویی علاقمند هستید پیشنهاد می کنیم سری به بخش آموزش بستن روسری فروشگاه کاشانه بزنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Imageتغییر تصویر