شال لمه دار

فیلـتر

نمایش 1–20 از 22 نتیجه

شال لمه انتخابی ایده آل برای بانوانی است که می خواهند متفاوت و شیک باشند. در این مطلب جدیدترین مدل های شال لمه را بررسی می کنیم. پس با ما همراه باشید.

شال لمه چیست؟

این مدل شال با لمه های درخشان باعث جذابیت و زیبایی هرچه بیشتر شما می شوند. براق بودن رشته نخ لمه این شال ها توجه دیگران را به شما جلب خواهد کرد. پس اگر دوست دارید بیشتر دیده شوید دست به کار شوید.

الیاف براق لمه در عرض این شال زیبایی آن را دو چندان کرده است

قیمت شال لمه

در فروشگاه کاشانه نباید نگران قیمت باشید. در کاشانه انواع شال های لمه دار با حداقل سود ممکن در دسترس تان است. به جرات ادعا می کنیم پایین ترین قیمت شال و روسری در بین فروشگاه های اینترنتی شال و روسری را در کاشانه پیدا می کنید.

شال لمه مجلسی

رشته های براق نقره ای یا طلایی لمه در بافت هر شالی زیبایی آن را دو چندان می کند. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید شالی را دارید و نمونه لمه دار آن هم موجود است شال لمه را انتخاب کنید. اطمینان داشته باشید با تحسین اطرافیان از خریدی که انجام دادید راضی خواهید بود.

شال مجلسی لمه طلایی
شال مجلسی لمه طلایی

این شال لمه طلایی فوق العاده یکی از جدیدترین محصولات فروشگاه کاشانه می باشد. در تصویر زیر لمه های این شال را واضح تر مشاهده می کنید:

این لمه های طلایی و باکیفیت بی نهایت زیبا هستند. در ویدیو زیر می توانید برق زدن مدام لمه های این شال شیک و لاکچری را مشاهده کنید:

شال لمه طلایی

بدون شک با پوشیدن این شال همه نگاه ها در مهمانی به شما خیره می شود. پس اگر تحمل نگاه و توجه مدام جمع را ندارید هرگز چنین شالی نخرید!

شال لمه دو رنگ

شال پلیسه طیفی مشکی نارنجی 758 | خرید شال طیفی نارنجی مشکی | فروشگاه تخصصی شال و روسری کاشانه
شال پلیسه طیفی لمه دار

شال لمه طوسی

شال نخی لمه دار طوسی 773
شال نخی لمه دار طوسی

شال لمه جدید

خرید و قیمت شال هنرمندی لمه دار طیفی آبی مشکی 752| فروشگاه کاشانه
شال هنرمندی لمه دار

پیشنهاد می کنیم سری به راهنمای ست کردن مانتو با شال و روسری بزنید. با رعایت نکاتی که در این راهنما برای شما جمع آوری کرده ایم می توانید استایل های شیک و زیبایی خلق کنید.

اطلاعات بیشتر ...