خرید و قیمت شال شنی نخی | انواع شال لمه شنی

نمایش 1–20 از 37 نتیجه

شال های شنی براق یکی از ترندهای جدید دنیال شال و روسری هستند. این شال ها از الیاف لخت و براق تولید می شوند که جلوه زیبایی به همه شال می دهد. البته شال های شنی لیز نیستند و با توجه به مجلسی بودن شان ایستایی خوبی دارند. خنکی و نازکی و سبکی بیش از اندازه این شال ها آنها باعث شده برای استفاده در مجالس گزینه ای ایده آل باشند.

خرید اینترنتی شال شنی مجلسی براق
خرید اینترنتی شال شنی مجلسی براق

شال براق مجلسی

در فروشگاه کاشانه هر رنگ شال شنی که بخواهید موجود است. انواع شال شنی ساده تک رنگ با کیفیت اعلاء که می توانید با مانتو مجلسی تان ست کنید. براق بودن این مدل شال مربوط به الیاف لمه به کار رفته در بافت پارچه است و اصلا از اکلیل استفاده نشده است.

شال شنی پلیسه مجلسی آبی 875 | خرید شال شنی |خرید اینترنتی شال و روسری
شال شنی پلیسه مجلسی آبی

جنس پارچه این شال ها براق است و اصلا نباید به هیچ عنوان مشکلاتی مانند ریختن اکلیل در منزل نخواهید داشت.

 

شال نقره ای براق

شال شنی مجلسی پولک دار نقره ای

 

در خرید شال های شنی این نکته را در نظر داشته باشید که شال های تک رنگ پوشش کاملی از نظر حجاب ندارند. از این روی اگر به دنبال خرید شال ساده تک رنگ برای استفاده روزانه هستید شال های شنی را توصیه نمی کنیم. پیشنهاد می کنیم نگاهی به بخش شال ساده تک رنگ پلیسه یا سوپرنخ با کیفیت کاشانه بیندازید.

شال شنی ساده تک رنگ
نازکی شال شنی تک رنگ در این تصویر مشخص می باشد.

از طرفی شال های شنی تک رنگ رنگ های خیلی جذاب و شیکی دارند. می توانید برای هر رنگ مانتو مجلسی که دارید شال مناسبی در کاشانه پیدا کنید.

خرید اینترنتی شال شنی مجلسی براق
خرید اینترنتی شال شنی مجلسی براق

اگر هم برای تکمیل استایل تان شال تک رنگ را انتخاب خوبی نمی دانید می توانید این شال های طیفی زیبا را امتحان کنید. تنوع زیبایی از طیف رنگ های جذابی از این مدل شال در کاشانه موجود است.

 

شال شنی طیفی

شال شنی طیفی
شال شنی طیفی

یا این مدل که ردیف های پولک دوزی شده روی شال زیبایی دوچندانی به آن داده است. رنگ های نقره ای، مسی، طلایی و … از این مدل شال در فروشگاه موجود است.

 

شال شنی مشکی

شال شنی پلیسه مجلسی 874 | خرید شال شنی |خرید اینترنتی شال و روسری
شال شنی پلیسه مشکی

 

این شال های زیبای مزونی ارزش خرید بسیار بالایی دارند به این معنی که شال با کیفیت و شیک تری نسبت به قیمت بسیار مناسبی که دارند به دست می آورید.

خرید شال طلایی براق
خرید شال طلایی براق

بر خلاف مدل های تک رنگ انواع شال های شنی طیفی یا این مدل پولک دوزی شده هیچ دیدی ندارند و اصلا موهایتان از زیر شال دیده نمی شود. از هر شال عکس نزدیک و روی سر موجود است با این وجود اگر سوالی دارید می توانید با پشتیبان آنلاین سایت مطرح کنید.

اطلاعات بیشتر ...