روسری مادر

نمایش 1–20 از 44 نتیجه

روسری برای روز مادر

روسری روز مادر
روسری روز مادر

اگر برای روز مادر به دنبال یک هدیه قیمت مناسب هستید انواع روسری با طرح مادرانه را به شما پیشنهاد می کنیم. مادران ایرانی معمولا روسری قواره 110 و 120 طرح دار را می پسندند. در اینجا می توانید روسری های مناسب هدیه روز مادر را مشاهده کنید.

پیشنهاد برای هدیه روز مادر

شال و روسری کادویی مناسب برای هر مناسبت
شال و روسری کادویی مناسب برای هر مناسبت

صد البته که هیچ چیز نمی تواند حتی ذره ای از زحمات مادران را جبران کند اما می توان با یک هدیه کوچک به ایشان یاداوری کنیم که قدردان زحمات شان هستیم. البته می توانید با توجه به بودجه تان به هدیه هایی گرانبهاتر از روسری نیز فکر کنید اما این را بدانید هر زنی حتی اگر یک کشو پر از روسری های رنگارنگ داشته باشد باز هم از خرید روسری سیر نمی شود!

کادو روسری مناسب روز مادر
کادو روسری مناسب روز مادر

ما در اینجا از میان انبوه روسری های انبار کاشانه مدل هایی که قواره و طرح مناسبی برای انتخاب به عنوان هدیه روز مادر دارند را برای تان برگزیده ایم. این شما هستید که می توانید بر حسب تیپ و استایل معمول مادر گرامی تان انتخاب کنید که کدام مدل روسری او را بیشتر خوشحال می کند. یک روسری ژاکارد که جلوه مجلسی و با قیمت تری نسبت به سایر انواع دارد یا یک روسری طرح دار قواره متوسط. شاید هم بخواهید یک روسری محلی گلونی زیبا را انتخاب کنید.

گلونی هدیه روز مادر
گلونی هدیه روز مادر

اگر به دنبال ایده های جذاب نجو کادوپیچ کردن روسری هستید پیشنهاد می کنیم سری هم به آموزش کادو کردن روسری کاشانه بزنید.

حراج روسری ویژه روز مادر

روسری گل یاس خوشه ای
روسری گل یاس خوشه ای انتخابی فوق العاده برای هدیه روز مادر

بدون شک پاسخ زحمات مادران عزیز را نمی‌توان با یک هدیه جبران نمود اما می‌توان به نشانه تشکر با خرید هدیه خاص برای روز مادر قدردان مقام والای وی بود. هر نوع و مدل شال و روسری که بخواهید در فروشگاه تخصصی شال و روسری کاشانه پیدا می کنید. با این حال اگر برای انتخاب نیاز به مشاوره دارید می توانید روی علامت ایتا کلیک کنید و با کارشناسان فروش کاشانه مشورت کنید.

انبار فروشگاه اینترنتی کاشانه در شهر کاشان و تقریبا در وسط نقشه ایران قرار دارد. به این ترتیب فرقی نمی کند که شما در شمالی ترین نقطه ایران هستید یا جنوبی ترین بنادر کشور. سفارش شما در اولین روز کاری با پست پیشتاز برای تان ارسال می شود و معمولا طی دو الی سه روز کاری به دست تان می رسد. حتی اگر به صورت مهمان در سایت سفارش تان را ثبت کنید می توانید آخرین وضعیت بسته تان را در لیست کد رهگیری مرسولات مشتریان مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر ...