شال هنرمندی

نمایش 1–20 از 27 نتیجه

شال هنرمندی

شال الیاف 3 متری که در بازار به شال هنرمندی معروف است یکی از پرطرفدارترین مدل ها در بین بازیگران ایرانی و اهالی هنر می باشد. ویژگی های شال الیاف طبیعی رنگ بندی جذاب و متنوع ، قواره بلند سه متری و جنس الیاف طبیعی و بافت چروک می باشد.

خرید اینترنتی شال هنرمندی
خرید اینترنتی شال هنرمندی

بیش از 50 رنگ شال هنرمندی در انبار فروشگاه اینترنتی کاشانه موجود است. اگر قصد خرید شال هنرمندی دارید می توانید همین الان سفارش تان را در سایت ثبت کنید. اگر هنوز از کیفیت شال الیاف کاشانه تردید دارید می توانید در واتساپ به همکاران مان پیام بدهید تا از شال الیاف مورد نظرتان فیلم و ویدیو برای تان بفرستند.

ارسال شال 3 متری هنرمندی سراسر ایران
ارسال شال 3 متری هنرمندی سراسر ایران

انواع شال هنرمندی

شال الیاف یا همان هنرمندی را می توان از نظر تراکم بافت به دو دسته تقسیم کرد. تراکم بافت شال به معنی نزدیکی نخ ها به یکدیگر است. تراکم بافت در خصوصیاتی مانند میزان عبور هوا، پوشانندگی و دید موها، دوام و ماندگاری، وزن و همچنین چروک پذیری شال موثر است.

آشنایی با انواع شال هنرمندی
آشنایی با انواع شال هنرمندی

شال الیاف طبیعی که تراکم بافت بالاتری دارد کیفیت بهتری دارد و ارزشمندتر است. شال تراکم بالا وزن بیشتر دارد و همچنین تراکم بالای بافت پارچه موجب می شود شال به ندرت دچار خرابی شود. البته شال هنرمندی تراکم پایین هم طرفداران خودش را دارد. این شال ها به دلیل اینکه فضای خالی میان نخ های شان بیشتر است بافت نرم تری دارند و خنک تر هستند. از نظر چروک پذیری هم شال الیاف طبیعی تراکم پایین چروک کمتری می گیرد.

شال هنرمندی تراکم پایین
شال هنرمندی تراکم پایین

مدل نازک و ارزان شال هنرمندی که شبیه به پارچه تنظیف است و تراکم بافت بسیار کمی دارد پوشش کامل ایجاد نمی کند و موها و گردن تان دیده می شود. پس اگر حجاب و پوشش کامل موهای تان برایتان اهمیت دارد اصلا به سراغ شال هنرمندی ارزان قیمت نروید.

شال هنرمندی بافت راه راه
شال هنرمندی بافت راه راه

در مقابل شال الیاف طبیعی تراکم بالا بسیار باکیفیت تر و اصطلاحا مزونی است. طبیعتا وزن و قیمت نهایی این محصول نیز بالاتر از مدل تراکم پایین است. تراکم بالای بافت این مدل شال هنرمندی دست تولیدکننده ها را در ایجاد طرح درون بافت باز می کند.

شال الیاف طبیعی منگوله دار

شال الیاف طبیعی منگوله دار کاشانه
شال الیاف طبیعی منگوله دار کاشانه

به این ترتیب شال الیاف طبیعی تراکم بالا با بافت های گوناگون راه راه یا خطی و چهارخونه در بازار موجود است. در تصویر زیر شال های الیاف طبیعی راه راه را مشاهده می کنید.

شال هنرمندی چروک تراکم بالا
شال هنرمندی چروک تراکم بالا

پیشنهاد مطالعه: شال هنرمندی چیست؟

شال الیاف طبیعی عمده

انبار شال الیاف طبیعی کاشانه
انبار شال الیاف طبیعی کاشانه

این شال های 3 متری بلند خیلی شیک روی سر قرار می گیرند. از طرفی به علت اینکه از جنس الیاف طبیعی هستند با وجود قواره بزرگ شان باز هم خیلی خنک و سبک هستند. این خصوصیات در کنار رنگ های جذاب و متنوع باعث شده این شال ها طرفداران زیادی داشته باشد. هر رنگ شال الیاف طبیعی که بخواهید در انبار فروشگاه کاشانه موجود است.

شال هنرمندی 3 متری
شال هنرمندی 3 متری

این روزها این شال های شیک تک رنگ در بین دخترانی که می خواهند استایل هنری داشته باشند پرطرفدار شده است.

بافت چروک این شال باعث میشود برای هر صورتی متناسب و بسیار شکیل باشد.

شال ساده رنگی الیاف طبیعی
شال ساده رنگی الیاف طبیعی

به خصوص که قواره بلند 3 متری آن و جنس الیاف طبیعی چروک اش با همه مانتویی به خوبی ست می شود.

بنر شال هنرمندی با ارسال رایگان
شال هنرمندی با ارسال رایگان خرید 3 عدد به بالا در فروشگاه کاشانه

خرید اینترنتی شال هنرمندی ارزان

خرید اینترنتی شال هنرمندی ارزان
خرید اینترنتی شال هنرمندی ارزان

مدل شال هنری سه متری از جمله مدل هایی هستند که هیچ گاه در بین مدل های شال قدیمی نمی شوند.  از جمله مهم ترین ویژگی های شال الیاف طبیعی سه متری یا همان شال کنفی امکان ست شدن با انواع مانتوها می باشد.

شال هنرمندی چروک
شال هنرمندی چروک

شال الیاف طبیعی 3 متری

شال الیاف طبیعی
شال الیاف طبیعی

[aparat id=”v4cQp”]

شال چروک هنرمندی از کجا بخریم؟

شال چروک همیشه طرفداران خودش را دارد. البته نه به خاطر اینکه مجبور نیستید آنها را مرتب اتو بزنید! شال های چروک به استایل شما حجم می دهند و اگر با مانتو هماهنگ و درستی آنها را بپوشید تحسین همه را خواهید شنید.

[aparat id=”3Oia8″]

شال الیاف طبیعی تراکم بالا

بسیاری از شال های بازار که قیمت بسیار پایینی دارند کیفیت خوبی ندارند. در ویدیوی زیر تراکم بالای الیاف طبیعی شال های کاشانه را مشاهده می کنید.

[aparat id=”gsJK5″]

نحوه بستن شال هنرمندی

دقت کنید که طول این شال 3 متر است پس نباید طوری آن را بپوشید که انگار در آن غرق شده اید و یا آنقدر آن را به دور گردن بپیچید که احساس خفگی کنید! پیشنهاد می کنیم دو طرف شال را جلوی مانتوتان قرار دهید تا بلندی آن دیده شود. برای مشاهده مدل های بیشتر بستن شال هنرمندی به مطلب آموزش بستن شال هنرمندی بروید.

شال تک رنگ 3 متری
خرید شال تک رنگ 3 متری

در ادامه همین مطلب تصاویر متعددی از بازیگران زن با شال هنرمندی جمع آوری کرده ایم که می توانید از آنها الهام بگیرید.

شال هنرمندی 3 متری

شال هنرمندی قرمز رنگ
شال هنرمندی قرمز رنگ

شال هنرمندی چروک

این مدل شال های زیبا در هر رنگی که بخواهید در فروشگاه اینترنتی کاشانه موجود است. برای نمونه این شال هنرمندی آبی زیبا را ببینید.

شال هنرمندی زرد خردلی
شال هنرمندی زرد خردلی

شال سه متری چروک زرد

رنگ سال 2021 ترکیب طوسی و زرد انتخاب شده است. کی دنبال شال هنرمندی زرد یا طوسی می گرده؟

شال هنرمندی زرد
شال هنرمندی زرد

شال هنری طوسی

شال هنرمندی طوسی تیره
شال هنرمندی طوسی تیره

البته از رنگ های زرد و طوسی چندین سایه شال هنرمندی موجود است. اگر به دنبال شال رنگ به خصوص می گردید سری به جدول انتخاب رنگ شال یا روسری کاشانه بزنید.

شال هنرمندی مشکی

شال هنرمندی مشکی
شال هنرمندی مشکی

فروش عمده شال هنرمندی

البته فروشگاه اینترنتی کاشانه یک فروشگاه تخصصی در زمینه شال و روسری می باشد و در زمینه پخش و فروش عمده فعالیت نمی کند.

شال الیاف طبیعی
شال الیاف طبیعی

اما در صورتی که قصد خرید مجموعه ای کامل از طیف رنگ شال هنرمندی را دارید به پشتیبانی کاشانه در واتساپ پیام بدهید.

سوالات متداول

شال هنرمندی چیست؟

شال های 3 متری الیاف طبیعی که در بازار به شال هنرمندی معروف است یکی از پرطرفدارترین مدل ها در بین بازیگران ایرانی و اهالی هنر می باشد. ویژگی های این شال رنگ بندی جذاب و متنوع ، قواره بلند سه متری و جنس الیاف طبیعی و بافت چروک می باشد.

نحوه بستن شال هنرمندی چگونه است؟

دقت کنید که طول این شال 3 متر است پس نباید طوری آن را بپوشید که انگار در آن غرق شده اید و یا آنقدر آن را به دور گردن بپیچید که احساس خفگی کنید! پیشنهاد می کنیم دو طرف شال را جلوی مانتوتان قرار دهید تا بلندی آن دیده شود.

نحوه شستن شال هنرمندی چگونه است؟

شال های الیاف طبیعی در کارگاه های سنتی تولید و رنگرزی می شوند. پس فراموش نکنید در اولین شستشو شال هنرمندی آن را به صورت جداگانه بشورید. برخی انواع شال الیاف طبیعی در اولین شستشو کمی رنگ می دهند که ممکن است بقیه شال و روسری ها را خراب کند. برای مطالعه نکات به مطلب نحو شستن شال هنرمندی مراجعه کنید.

چرا به شال الیاف طبیعی شال هنرمندی می گویند؟

استفاده از این مدل شال در بین بازیگران ایرانی بسیار رایج است به حدی که در حال حاضر اگر بخواهید استایل هنری داشته باشید باید به سراغ شال های هنرمندی 3 متری بروید!

چگونه می توانم لیست رنگبندی و قیمت شال هنرمندی را دریافت کنم؟

برای دریافت لیست رنگ بندی و قیمت شال های هنرمندی به شماره 09901033699 در واتساپ پیام بدهید و یا به بخش شال هنرمندی در وب سایت کاشانه مراجعه کنید.

نظرات:

بسته ام امروز رسید ممنوووون!

بسته ام امروز رسید ممنوووون عالین.

شال ساده رنگی | خرید شال

اطلاعات بیشتر ...