ست مانتو سرخابی و طوسی | استایل شیک و مجلسی سپیده خداوردی

مانتو سرخابی و شال طوسی - ست شیک و مجلسی

ست شیک و رسمی سپیده خداوردی

هر کسی جسارت پوشیدن مانتو سرخابی را ندارد. با استفاده از مانتو سرخابی و شال طیف طوسی می توانید یک استایل خیره کننده خلق کنید. سپیده خداوردی با انتخاب مانتو سرخابی برای یک مراسم رسمی ریسک کرده است. البته به حدی همه چیز خوب و هماهنگ در کنار هم قرار گرفته که نتیجه یک استایل شیک و زیباست.

سپیده خداوردی با استایل سرخابی طوسی شیک و بی نظیر

ست کیف و کفش با مانتو سرخابی

کیف و کفش بخش مهمی از این استایل زیبا را تشکیل می‌دهند. انتخاب درست کیف و کفش چرمی ست یک استایل بی نظیر را خلق کرده است. هماهنگی بین رنگ کیف و کفش فقط یک بخش از این استایل زیباست؛ انتخاب رنگ هماهنگ طوسی برای کیف و کفش باعث شده تا با بقیه لباس‌های خانم خداوردی ست شود.

اکسسوری مناسب استایل سرخابی طوسی

انتخاب اکسسوری هماهنگ و زیبا

برعکس کار اشتباهی که گاها در بین بازیگران مشاهده می کنیم سپیده خداوردی در خلق این استایل هنری رسمی در استفاده از زیورآلات زیاده روی نکرده اند. گوشواره بلند طلایی و انگشتری هماهنگ با نگین قرمز انتخابی هوشمندانه بوده و تمرکز نگاه دیگران را به خود جلب می کند.

ست سرخابی طوسی

ست سرخابی و طوسی

یکی از بهترین ترکیب رنگ ها برای مانتو سرخابی استفاده از رنگ طوسی در کنار آن است. سپیده خداوردی در این استایل زیبا مانتو سرخابی بلندش را با رنگ های طیف طوسی و خاکستری همراه کرده است. مانتو سرخابی و شال طوسی گیپوردار استایلی خانمانه و شیک بوجود آورده است. اگر چه سرخابی به اندازه کافی نگاه ها را به خود جلب می کند ولی رنگ خنثی دامن و شال ایشان باعث شده تمرکزمان روی مانتو و رنگ فوق العاده اش بیشتر شود.

ست مانتو سرخابی و طوسی

کیف چرم طرح دار و کفش کاملا هماهنگ با استایل رسمی و جذاب خانم خداوردی هماهنگی دارد. همچنین انتخاب یک شال گیپوردار زیبایی خاصی به این استایل زیبا بخشیده است.

پالت طوسی سرخابی

بیایید باهم نگاهی به پالت رنگ این استایل زیبا بیاندازیم.

پالت رنگ ست مانتو سرخابی و طوسی

ست مانتو سرخابی با شال طوسی

استایل جذاب سپیده خداوردی در جشنواره جهانی فیلم فجر در سال 98 سر و صدای زیادی به پا کرد و همگان به خصوص عکاس ها از ایشان استقبال بی نظیری داشتند. این موضوع باعث شد این استایل شیک انتخاب نهایی مان در کاشانه برای ست طوسی سرخابی باشد. پالت رنگ این استایل زیبا را در بالا مشاهده می کنید. همان طور که می بینید انتخاب این رنگ ها در کنار هم هارمونی زیبایی را خلق می کند. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang4 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو طوسی و سرمه ای
کلیدواژه : مانتو سرخابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.