ست مانتو قرمز و سفید | استایل شیک و پر انرژی نگار عابدی

ست مانتو قرمز و سفید نگار عابدی

ست پرنشاط و جذاب از نگار عابدی

ترکیب رنگ قرمز و سفید بی نهایت زیباست. قرار گرفتن رنگ سفید در کنار قرمز موجب نورانی شدن بیشتر قرمز می شود. رنگ قرمز انتخاب جوان هاست. با پوشیدن یک مانتو قرمز همه نگاه ها به شما خیره می شود. قرمز نماد اشتیاق و عشق است. پوشیدن استایل قرمز خستگی را از شما دور می کند و موجب فعالیت و تحرک هر چه بیشتر شما می شود. مانتو قرمز شما را در هر جمعی در کانون توجه حاضرین قرار می دهد. البته به شرطی که رنگ های درستی را در کنار قرمز استفاده کرده باشید. در این مطلب قصد داریم استایل قرمز سفید نگار عابدی عزیز را بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

مانتو قرمز و سفید

بررسی ترکیب رنگ استایل قرمز سفید

ترکیب رنگ قرمز و سفید – پر انرژی و شاداب

ترکیب مانتو قرمز در کنار شال سفید شما را با نشاط و شاداب نمایش می دهد. البته هر قرمزی با سفید نتیجه ای به این خوبی نمی سازد و گاهی ترکیب برخی قرمزها با مشکی شیک تر می شود. نگار عابدی در این استایل جذاب مانتو قرمز شیک اش را با شلوار و صندل سفید همراه کرده است. یک شال حریر طرح دار که رنگ های سفید، قرمز و مشکی در طرح اش دارد این استایل زیبا را شیک تر کرده است. از کیف چرم قرمزی که بند کوچک اش را روی ساق دست اش گرفته که بگذریم نکته برجسته دیگر این استایل زیبا مدل مو مردانه نگار عابدی است. نگار عابدی در این استایل زیبا همه چیز را عالی و به اندازه در کنار هم ست کرده است و بدون شک در آن روز نگاه ها را به خود خیره کرده!

ست مانتو قرمز و سفید

این پالت زیبا از طیف رنگ های قرمز، طوسی و سفید ایجاد شده است.

پالت رنگ قرمز سفید

همان طور که می بینید انتخاب این رنگ سفید برای ترکیب با قرمز هارمونی زیبایی را خلق می کند. اگر از این پالت رنگ در استایل تان استفاده کردید می توانید عکس آن را با هشتگ #paletrang9 در اینستاگرام منتشر کنید و کد تخفیف برای خرید از فروشگاه هدیه بگیرید.

پیشنهاد مطالعه:   ست مانتو سرخابی و بنفش | استایل بهاری لیندا کیانی
کلیدواژه : مانتو قرمز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.